logotype

Stavební truhlářství

Stavební truhlářství je široká oblast výroby výrazných interiérových i exteriérových prvků. Jedná se o okna, zárubně, dveře, schodiště, madla nebo pergoly. Prvky, které výrazně utvářejí ráz objektu nebo interiéru budov. Při výrobě dveří, zárubní nebo schodišť používáme moderní i tradiční materiály - různé typy dřevin, kované prvky nebo OSB desky, které se v poslední době stávají oblíbeným materiálem i pro interiérové prvky (schodiště, podhledy, podlahy atd.).

Do této oblasti patří i obecné známá Eurookna. Dřevěná Eurookna vyrábíme v rozměrech a tvarech na zakázku dle určení zákazníka, což mohou být okna jednokřídlová (i s nadsvětlíkem), vícekřídlová, balkónové dveře a stěny i v provedení posuvném. Vše v provedení pravoúhlém, kosém nebo obloukovém.

K našim výrobkům nabízíme širokou škálu příček (meziskelních, nalepovacích i pevných). Výrobky v provedení euro vyrábíme z 3-vrstvého lepeného hranolu ze smrkového, borového nebo i dubového dřeva. Podle přání je možno provést zasklení izolačními skly s lepšími tepelně technickými vlastnostmi, případně tónovanými skly nebo skly s ochranou proti slunci. Ovládání oken Euro je pomocí pevně osazeného celoobvodového otevíravě sklopného kování typ MACO, OS systém ovládaný jednou klikou. Nenapodobitelná krása dřeva a to se zvýšenou odolností barvy vůči vnějším vlivům. Při výrobě oken, okenic, dveří a zárubní do dřevostaveb a dřevěnic postupujeme podle tradičních truhlářských postupů. V naší galerii můžete nahlédnou na námi realizované projekty.

2022  Truhlářství Štěpán Drexler   Jan Herman joomla template globbersthemes