logotype

Výroba kuchyní na míru

V dnešní době není snadné se správně zorientovat v široké nabídce nových materiálů, elektrospotřebičů a vnitřního vybavení. Stejně tak je mnohdy obtížné zvolit správnou koncepci využití prostoru. Zabýváme se již řadu let nejen samotnou výrobou ale i poradenstvím a navrhováním především moderních kuchyní, vestavěných skříní a nábytku do interiéru. Rádi Vám poradíme s výběrem, rozložením, materiálem a designem Vašeho nábytku.
Při výrobě kuchyně sledujeme nejmodernější trendy a při stavbě kuchyňských linek využíváme nových technologií a vyzkoušených postupů. Při výrobě kuchyňské linky dbáme na každý detail. Naším cílem je, aby zákazník vždy dostal nejen krásný kus nábytku ale byl také spokojený s jeho plnou funkčností, kvalitou a bezpečností.

S výrobou kuchyně na míru využijete i atypické prostory, půdní vestavby či jinak prostorově rozloženou místnost. Nemalou výhodou kuchyně na míru je přizpůsobení výšce Vaší postavy. Kuchyňské linky vyrábíme v různých cenových relacích. S výrobou kuchyní si vyberete kuchyňskou linku dle Vašich představ i finančního rozpočtu. Při výrobě nábytku do kuchyně klademe především důraz na kvalitu provedení, vysokou funkčnost a neotřelý design.

Navrhněte si kuchyň podle Vašich představ. Nehledejte variantu kuchyně která, se tomu blíží Vaší představě - navrhněte si ji sami.
S realizicí kuchyně na míru Vám rádi poradíme. Pro Vaši představu se podívejte do námi realizovaných kuchyní v naší fotogalerii.

2022  Truhlářství Štěpán Drexler   Jan Herman joomla template globbersthemes